Chráněná dílna U Bobeše

O nás

Bobešovy ubrousky jsou výsledkem naší dlouholeté lásky k přírodě, respektu k včelám a jejich produktům.

Před mnoha lety jsme se začali věnovat chovu včel, zpracování medu a včelího vosku. Vyrábíme mezistěny pro včelaře a jejich včely metodou „uzavřené cesty vosku“. Dnes nám tyto zkušenosti umožňují vyrábět Bobešovy ubrousky bez jakýchkoliv dalších přidaných přísad, což nás odlišuje od zbytku firem, které na českém trhu ubrousky vyrábí. Samotné ubrousky jsou pak vyráběny ze 100% bavlny.

Ubrousky vyrábíme v naší chráněné dílně U Bobeše, kde pro naše klienty zajišťujeme nejen práci, ale také volnočasové aktivity, které prohlubují jejich sociální interakce. Zakoupením ubrousku tak podpoříte naši aktivitu a zaměstnanost hendikepovaných.

""Lidé, kteří se ve světě neztratí, jsou lidé, kteří zvednou hlavu a rozhlédnou se po tom, co chtějí. A když to nenajdou, vytvoří to.“

- George Bernard Shaw

Regionální značka

Regionální značka je označení identifikující původ výrobku nebo služby v určitém regionu. Je prospěšná pro určitý region, protože podporuje lokální podnikání, tradice a ekonomiku.

Zároveň přispívá k důvěře zákazníků ve kvalitu a původ výrobku. Regionální značka má pozitivní dopady na udržitelnost a ekologii tím, že podporuje snížení nákladů na dopravu a tím i zmenšení uhlíkové stopy. Pro získání označení regionální značka musí výrobek splňovat specifikace stanovené daným regionem včetně aspektů jako autentičnost, tradice a dodržování standardů.

Naše voskované ubrousky získaly regionální značku ZÁPRAŽÍ, která podtrhuje dlouhou tradici ručně zpracovávaných výrobků, dbá na kvalitu, domácí produkty, podporuje lidová řemesla a zvyky. To vše naše ubrousky z včelího vosku splňují.

svíčky ze včelího vosku, med od včelaře, med květový, pastový, voskované ubrousky-5235

Workshop

V prostorách U Bobeše máme dostatek místa i pro firemní workshopy.

Můžete si tak u nás vytvořit svíčky ze včelího vosku, nebo voskované ubrousky a sáčky. Kontaktujte nás. Společně vymyslíme workshop, na kterém se naučíte něco nového a stmelíte pracovní tým.

Rectangle 252

Teambuilding na netradičním místě?

Ve společnosti se velmi často setkáváme s obavou z kontaktu s lidmi s hendikepem, ať je postižení jakéhokoliv typu (fyzického, psychického nebo mentálního). Je to dáno společenskou bariérou a nedostatkem příležitostí se s takovými lidmi blíže seznámit a možná i zjistit, že není čeho se obávat, a že si možná máme vzájemně co nabídnout. Osobní zkušenost tak boří naše černé myšlenky, rozpouští strach a dává možnost vzájemného spojení. Také uvidíte, jaký přínos může mít práce hendikepovaných lidí a i to, že také oni Vás mají co naučit

Naše chráněná dílna se specializuje
na práci se včelím voskem.

A co si u nás můžete vyzkoušet?

Co si od nás odnesete?

Časová náročnost: 4 hodiny, v ceně také malé občerstvení

Cena

Vaší návštěvou získáte nejen netradiční zážitek, propojení
s naší dílnou, ale také podpoříte náš provoz a naše pracanty s hendikepem
dále pokračovat ve své smysluplné práci.

Děkujeme a těšíme se na Vás!
Tým U Bobeše

svgviewer-output(1)

Uvažujete o merchových materiálech
nebo dárcích pro své klienty?

Nabízíme Vám trendy voskované ubrousky, které uchovají potraviny ve skvělé kondici mnohem déle, než jste zvyklí!

Vše zabalíme do dárkového balení s Vašim logem!

Zakoupením ubrousků tak získáte nejen
netradiční a trendy dárek, ale také podpoříte
naší chráněnou dílnu a naše hendikepované
zaměstnance v jejich dennodenní aktivitě.

Děkujeme, že nám pomáháte!
Tým U Bobeše